Co mohu vyhrát?

Válečná kořist:

  • 555x Hra Kingdom Come (steam verze)
  • 1x ručně kovaný meč
  • 50x Čepice KCD
  • 20x Hornet sluchátka
  • 20x Shadow klávesnice
  • 20x Sting hub

Jak se zapojím do soutěže o hlavní válečnou kořist?

Zakoupením myši OVERLORD nebo RESISTANCE získáte výherní kód. Výherní kód nalezne na každé herní myši na její spodní části, v políčku označeném S/N. Ten je třeba zadat při registraci myši na webových stránkách www.bitvabarev.cz/zadat-kod/. Tam si také vybíráte armádu, které chcete dát své body.

Válečnou kořist získají všechny armády?

ANO, na válečnou kořist má nárok každý zákazník, který zaregistruje kód z herní myši a počká na slosování. Výhru může vyhrát každý, bez ohledu, pro kterou armádu hlasoval.

Kolik bodů mají jednotlivé armády?

Průběžné výsledky jsme se rozhodli pro letošní rok uveřejnit. Tudíž uvidíte, jak si stojí vaše armáda, a zda je vítězství vaše či nikoliv.

Můžu zajistit více bodů pro svoji armádu?

Tento rok ANO! Abyste získali více bodů, stačí se jednak zaregistrovat, koupit myš OVERLORD ČI RESISTANCE – zadat její kód, a také – zapojit se do hry. Hru stačí spustit a pokusit se nahrát co nejvíc bodů. Vyhrané body následně poputují do zvolené armády. Více o hře, jejich pravidlech a bodech naleznete zde.

FAQ ke hře naleznete zde.

Můžu hru hrát víckrát?

ANO, hru hrajete po přihlášení do svého profilu od místa, kde jste skončili. V případě, že se vám podaří hru dohrát, hrajete od začátku.

Kdy a jak zjistím, která armáda vyhrála?

Verbování členů do armád bude ukončeno 15. 1. 2018. Do konce ledna proběhne vyhlášení vítězné armády a losování cen. Sledujte generála své armády na sociálních sítích a vše se včas dozvíte.

Kolik bodů celkem můžu pro svoji armádu získat?

Pokud se zaregistrujete, získáte automaticky 2 body pro svoji armádu. Pokud koupíte myš a zaregistrujete se, získáte celkem 20 bodů. Pokud zahrajete hru a dohrajete ji až do konce, můžete si přijít na dalších 16 bodů. Za předpokladu, že splníte všechny kroky a podaří se vám hru dohrát do konce, váš tým může získat až 36 bodů.

Chci hlasovat pro modrou armádu, ale chtěl bych koupit červenou myš. Je to možné?

ANO, je to OK.

Nedozvěděl jsi se, co jsi potřeboval?

Zeptej se nás ve zprávách na Facebooku. My Ti rádi odpovíme.

25070
20226